“Mama…… hebben wij luizen??”
Deze vraag klinkt als donderslag bij heldere hemel. Mijn nekharen staan onmiddellijk overeind en het koude zweet breekt me uit.
Na een rommelige nacht waarbij Marc om 2 uur nog op muggenjacht mocht in de tent, stommel ik vanmorgen voorzichtig naar beneden. Nu heb ik normaal zeker een uur nodig om te ontkreuken en al mijn systemen online te krijgen… maar het verwonderd me hoe snel je toch kunt nadenken na zo’n vraag.
Ik ben nog steeds halverwege de trap als ik mij realiseer wat hij nou eigenlijk vroeg.
“Luizen?? Dat hoop ik toch niet! Hoe kom je daar nu bij??” probeer ik verder uit te vissen.
“Nou”, antwoordt hij terwijl hij door de tuindeuren naar binnen stapt. “Boy werd net wakker en toen zat er een sprinkhaan op zijn hoofd!! En sprinkhanen eten toch luizen?? “
Als we over een paar dagen de camping gaan opbreken, moet ik toch die binnentent eens nakijken 😉
Ze houden je lekker bezig meid. En meteen wakker. hihi
Zeg dat!! Ik vraag me bijna af waar ze morgen mee komen. Leuk hoor, zo’n tent! 😀
hahaha! Wijsneuzen! Wel slim bedacht dat die sprinkhanen luizen eten. Ik wist het nog niet!
Ik ook niet hoor!! Onderstaande komt van WikiJunior:
Wat eet het?
Alle sprinkhanen zijn planteneters. Sommige sprinkhanen eten wel eens kleine dieren, zoals bladluizen, die toevallig op het blaadje zitten waar de sprinkhaan van eet, maar dat is dan toevallig.
Dus er was er een toevallig aan de hoofd van je zoon aan het proeven, waar dan toevallig een luisje op zou zitten? Haha
Ik vond Syd altijd al op een blaadje lijken 🙂
En oja: IEUW!!